Menu

Welkom op de website van Runnersclub Lieshout

Runnersclub Lieshout is een vereniging die zich ten doel stelt het hardlopen te beoefenen en te bevorderen, waarbij het plezier hebben in het hardlopen voorop staat. Zij beschikt over een uitgebreid trainerscorps en is in het bezit van een eigen accommodatie, bestaande uit een verlichte baan en kleedlokalen. RCL is op 11 december 1988 opgericht en telt ongeveer 200 leden.

Is hardlopen niets voor U? Runnersclub Lieshout heeft ook met een afdeling sportief wandelen.

Op deze website vindt u allerlei informatie over onze vereniging.
Als u ook een sportieve prestatie wilt gaan leveren, nodig wat aan uw conditie of gewicht moet doen, een drukke baan heeft of gewoon lekker wilt ontspannen, dan bent u bij Runnersclub Lieshout aan het goede adres. Bij RCL voelt u zich thuis.
 

Actuele meldingen

Mijn 1ste Marathon… door Twan Sterken

10.04.2018

Ik schrik wakker…buiten is het nog donker…ik kijk op de wekker, over 3 minuten loopt hij af en dan begint de dag van mijn 1ste marathon…de dag waar ik afgelopen maanden naar toe heb gewerkt…maar liefst 744 kilometers had ik er alleen dit jaar al voor weggetikt in vaak winterse kou. Ik sta op....

Lees verder.

Runnersclub Lieshout in Marathon Rotterdam

10.04.2018

De meest aansprekende marathon in Nederland is die toch wel van Rotterdam. Meer dan 16.000 deelnemers stonden aan de start van de Rotterdam marathon. Door werkzaamheden aan de Coolsingel is de start verplaatst naar de voet van de Erasmusbrug. Traditioneel zong Lee Towers "You’ll never walk alone" waarna burgemeester Ahmed Aboutaleb het startsein gaf met een geweldig kanonschot.

Lees verder.

Evert Brouwers ook in Venloop op het Podium.

27.03.2018

De Venloop in Venlo is de laatste jaren uitgegroeid tot een van de grootste en gezelligste loopevenementen van Zuid-Nederland. Veel internationale toppers kiezen deze halve marathon als voorbereiding op de grote stadsmarathons. Er zijn start op verschillende afstanden. Zaterdags was er al een wandelevenement.

Lees verder.

Deze week jarig

25-04

Willem Vink

25-04

Mirthe Scheltens

27-04

Mirelle de Kool

28-04

Peter Rüb

Trainingen

21-04-2018

niveau1:Duurloop tot maximaal 16 km
niveau2:Duurloop tot maximaal 16 km
niveau3:Duurloop tot maximaal 16 km

23-04-2018

niveau2:Duurloop met laatste deel versnellen
niveau3:Duurloop met 2 km tempoversnelling

24-04-2018

niveau1:Duurloop tot 12 km met stukje onverhard
niveau2:Duurloop met laatste deel versnellen

26-04-2018

niveau1:rustige duurloop
niveau2:Duurloop met 1 km tempo van de Kings & Queens run
niveau3:rustige duurloop